Луис Кампусано, Ха-Сеонг Ким постигнаха хоумърс с 3 ръна, Падрес победи Джайънтс с 13-4 за разделяне на 4 игри
AP News | 2024-03-31 | 01:32:19

САН ДИЕГО (AP) — Луис Кампусано и Ха-Сеонг Ким постигнаха хоумърс с три ръна и Сан Диего Падрес победи Сан Франциско Джайънтс с 13-4 в неделя за отваряне на четири мача.

Патрик Бейли имаше пасираща топка, а Мани Мачадо удвои RBI в първи ининг от пет ръна . Кампусано последва с удар към седалките на първия ред близо до полюса за фаул в десния край на Даултън Джефрис (0-1), който направи първия си старт в голямата лига от 2022 г.

Кампусано добави резултат за бягане сингъл за четвъртия си RBI, а Мачадо кара в три ръна. Носейки камуфлажна униформа в първата военна неделя за сезона, Padres победиха Giants с 16-5.

Ким се насочи към втората палуба на сградата на Western Metal Supply Co. отвъд стената на лявото поле за преднина от 9-0 във второто.

Четири от първия ининг рънове бяха неспечелени, след като шортстоп Тайлър Фицджералд неправилно изигра преднината на Xander Bogaerts за грешка.

Педро Авила (1-0) допусна два ръна и едно попадение в три ининга, за да победи в облекчение на Майкъл Кинг, който се отказа от два ръна и две попадения в четири ининга със седем ходения — две повече от предишния му връх в кариерата.

Джефрис, 28-годишен десничар, направи първото си участие в голямата лига от 18 май 2022 г. с Оукланд. Той се отказа от девет ръна — пет спечелени — и девет попадения в два ининга, като хвърли 37 от 55 удара.

Джефрис претърпя втората си операция на Томи Джон през септември 2022 г. Първата му беше през април 2017 г.

СТАЯ ЗА ТРЕНОРИ

Гиганти: 1B Уилмър Флорес се преобърна с главата напред през горния парапет на Падрес на пълна скорост, докато се протягаше за фаул топка. Флорес беше на пода на дъгата в продължение на няколко минути, докато беше обслужван от атлетичните треньори на Giants и Padres. Мениджърът на Джайънтс Боб Мелвин отиде да го провери, поставяйки го в Падрес за момент за първи път, откакто напусна да управлява Джайънтс след миналия сезон. Флорес напусна играта след първия ининг с натъртено дясно рамо.

Giants: RHP Кийтън Уин печели могилата в понеделник в началото на серия от три игри на Лос Анджелис Доджърс.

Падрес: RHP Мат Уолдрън ще бъде на хълма в понеделник, за да започне сет от три мача, домакин на St. Louis Cardinals.